Senior architekt/ka pro návrhy wellness resortů Infinit

Plný úvazek, IČO   •      •   Praha

ZÁKLADNÍ INFORMACE O POZICI

Co Vás čeká:

  • Vedení projektů od vzniku přes zadávací studii až po předání na externí zpracovatele
  • Zpracovávání hmotové vizualizace i fotorealistické 3D vizualizace
  • Spolupráce na návrhu s kolegy architekty a tvorba architektonické studie
  • Konzultace a podpůrná činnost pro provozní, ekonomické a marketingové oddělení firmy, tvorba prezentací k aktuálním návrhům, hledání inspirace pro wellness projekty včetně aplikace nových trendů do návrhů
  • Příprava podkladů pro realizaci stavby a konzultace během realizace
  • Projednávání záměru na úřadech
  • Autorský dozor na stavbě

Co od Vás očekáváme:

  • Zaměření na architekturu pro komerční služby, hotelnictví a gastronomii
  • Zájem o saunování a wellness
  • Základní znalost stavebního zákona
  • Velmi dobrou znalost profesních programů pro 2D návrhy, 3D modelování a vizualizace
  • Praxi v oboru minimálně 5 let s přesahem do realizace staveb
  • Vysokoškolské vzdělání v oboru architektury
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • Tvůrčího ducha a flexibilitu

Co nabízíme:

  • Možnost podílet se na vzniku unikátních wellness center od samého počátku
  • Práci, která přináší vizi a smysl
  • Rozvoj zkušeností v oboru wellness také formou poznávacích cest v ČR i zahraničí
  • Motivační finanční ohodnocení v rozmezí 55 000 kč – 75 000 kč (brutto)
  • Zajímavé benefity (např. využívání našich služeb ve všech wellness centrech, zvýhodněné stravování, sleva na dárkové poukazy, slevy na ubytování v partnerských hotelech)
  • Místo výkonu práce: kancelář Praha, služební cesty po ČR, SK a Evropě
  • Nástup dle dohody

Typ úvazku

Plný úvazek, IČO

Místo pracoviště

Infinit

CO VÁM PRÁCE PŘINESE

Přátelský kolektiv

Jsme jeden tým a táhneme za jeden provaz. S radostí tvoříme kvalitní místa pro relaxaci. Přístup k týmové práci je pro nás mnohdy důležitější než zkušenosti.

Příjemné pracovní prostředí

Klademe velký důraz na čisté a hygienické prostředí. Chceme, aby se na svých pracovištích cítili dobře a uvolněně i naši zaměstnanci.

Flexibilní práce při studiu

Hned na začátku se domluvíme na možném pracovním úvazku. Rozpis směn dokážeme přizpůsobit studiu a  časovým možnostem.

Pracovní rovnováha

Vycházíme proto vstříc flexibilní pracovní době, náhradnímu volnu za práci navíc, poskytujeme více dní dovolené i možnost studijního volna.

Benefity ve wellness

Ke každé pozici je možnost využití výhod jako jsou vstupy do wellness, na masáže či do privátních zón, slevy na občerstvení, ubytování a firemní produkty.

Možnost kariérního růstu

U nás dáváme příležitost všem. Pomůžeme k seberealizaci a dosažení dalších cílů formou našich interních koučinků i odborných školení.

JAK TO U NÁS VYPADÁ

MÁTE O POZICI ZÁJEM?

NAHRÁT VAŠE CV *
Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas ke zpracování osobních údajů za účelem reakce na Váš požadavek. Vaše osobní údaje budou použity výhradně společnostmi Infinit a nebudou poskytnuty třetím osobám. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji naleznete zde.