inspirujte se

PŘÍBĚHY NAŠICH ZAMĚSTNANCŮ

Po vystudování vysoké školy jsem hledala směr, kterým se po pracovní stránce vydám. Vystudovaný obor mě nelákal a tak jsem hledala firmu, která mi bude blízká hodnotami a filosofií. A přesně to jsem v Infinitu našla. Nejprve jsem nastoupila na pozici recepční, kde jsem začínala nejdříve na brigádě a poté přešla na plný pracovní úvazek. Po nějaké době a rozvoji ve firmě, jsem se stala HR specialistkou, kde mohu svoje zkušenosti předávat novým kolegyním. Baví mě vidět jejich první kroky, i to jak se dále rozvíjejí a to že jsem součástí tohoto procesu. Práce v Infinitu mě stále rozvíjí, každý den přináší něco nového co se mohu naučit jak po pracovní, tak i osobní stránce.
Sara HR specialistka
Začínal jsem jako recepční vodního a saunového světa, byla to skvělá brigáda ke studiu. Z pozice recepčního jsem postoupil až na pozici provozního manažera pobočky. Poté jsem Infinit na pár let opustil, ale možná i osudem a shodou okolností, jsem se po 4 letech do Infinitu vrátil na stejnou pozici. Během dalších let jsem se přes pozici provozního ředitele dostal k pozici regionálního provozního ředitele na které nyní působím. V Infinitu se mi líbí, že jsme všichni týmoví hráči, napříč všemi odděleními. Máme mezi sebou důvěru, vzájemně se dokážeme inspirovat a nikdy neztrácíme smysl pro humor.
Josef regionální ředitel
O pozici plavčíka jsem přemýšlel už dlouho. Dostala mě k ní moje starší sestra, která každé léto jezdila do Ameriky zachraňovat tamější populaci před utonutím, či před všelijakými mořskými predátory. Měl jsem skvělý vzor, ale potřeboval jsem někde začít a nabrat zkušenosti. Nyní jsem začal svůj druhý rok fungování ve firmě a nemohu být šťastnější. Vše funguje tak jak má. Když se vyskytne nějaký problém, vždy je hned vyřešen. Proto je pro mě kolektiv jeden z nejdůležitějších podnětů, proč do práce chodím rád a s úsměvem. Fungujeme jako tým, který si navzájem pomáhá, a tím pádem se nikdy nedostanu do situace, kdybych byl na všechno sám. Proč jsem se nevydal po stopách mé starší sestry a nejel dělat plavčíka do Ameriky? Nejen díky časové flexibilitě, která je pro mě jako studenta a zároveň sportovce velice důležitá, ale také zázemí, které tu ve firmě máme. Jsem rád tam, kde pracuju a za nic na světě bych neměnil.
Vojtěch plavčík
V Infinitu jsem začala na brigádě při studiu. Lákala mě práce v krásném prostřední a ve firmě, která dává přednost otevřené komunikaci. Na pozici vedoucí směny jsem se přihlásila s vidinou zlepšení svého kritického myšlení a přiučení se prvkům z managementu. Každá směna je jiná a přináší výzvy, díky kterým zlepšuji také své organizační i komunikační dovednosti a to vše v kolektivu, který má stejný cíl - vytvářet příjemné prostředí pro odpočinek.
Lenka vedoucí směny
Saunování mi od malička přišlo jako nuda, až mě jednou vzal kamarád do Infinit Step na saunový ceremoniál. Všechno mi vysvětlil a ponořil mě do nového světa. Prošel jsem snad všechny wellness centra, ale moje srdce si získaly ceremoniály ve Stepu. Po čase jsem si uvědomil, že mě saunování a všechno okolo tak strašně baví a naplňuje, že si vyzkouším zakoupit workshop ohledně saunování, ceremoniálu a esenciálních olejů. Tam jsem dostal kontakt na manažera saunamistrů ve Stepu, poslal jsem mu své CV, přišel jsem na pohovor, absolvoval jsem rozsáhlé školení a momentálně brigádně pracuji na pozici saunamistr, zvládám to ke svojí stálé práci. Do Stepu si chodím “odpočinout” od každodenní rutiny, provádět saunové ceremoniály podle sebe, vybírat si esenciální oleje, hudbu a všechno okolo je něco, co pro mě není práce, ale poslání.
Dan saunamistr
Ani ve "Snu" by mě nenapadlo, když jsem v předchozí firmě ukončila vedoucí pozici v gastronomii a ucházela se ve wellness v Infinit o místo úklidu, že se v mém případě bude jednat o posun výše :). Už při pohovoru jsem se cítila jako Alenka v říši divů a jsem zde obohacena po každé stránce. Uchvátil mě vlídný přístup vedoucích, přátelskost kolegů, ochota vzájemné pomoci a laskavosti, tak jako tomu je v milující rodině. Dokonce mám při práci uspokojeny všechny smysly. Zrakem se kochám úžasným prostředím obklopeným přírodou, sluchem vnímám meditační hudbu často doprovázenou ptačím zpěvem, čich je omámen vůní z aróma saun.....
Renata úklid
Do firmy jsem se dostal před pár lety na voucher, v té době jsem se ani nechodil pravidelně saunovat, ani jsem to cíleně nevyhledával. Zrovna jsem stávající práci opustil a přemítal o tom co budu dělat dál a když jsem tak pozoroval saunové mistry na ceremoniále, tak mě to na tolik zaujalo, že jsem si cestou domů představoval jakou hudbu bych vybral já a jak by to mohlo vypadat a nepustilo mě to ani po pár dnech. V tu dobu zrovna hledali posilu a tak jsem neváhal a šel to zkusit. Měl jsem štěstí a byl jsem vybrán. Saunování a mávání na ceremoniálech se mi stalo vášní, trénoval jsem neustále a zkoušel nové a těžší triky, do sauny jsem chodil i ve svém volném čase i přes to že jsem v sauně trávil dost času pracovně. Po nějaké době jsem na sobě začal pociťovat trochu únavu a možná stereotyp, stále mě to bavilo, , ale potřeboval jsem si odpočinout, zároveň jsem si hledal další práci i zkoušel podnikat, abych mohl něco budovat, nebo kariérně se posouvat. Přišel covid a já byl opět bez práce, odpočinul jsem si a už jsem se zas těšil zpět. Po nějaké době se naskytla možnost ucházet se o místo hlavního saunamistra na nové pobočce, tak jsem to chtěl zkusit, že to bude pro mě nový směr a že třeba týmu budu moci vrátit co mi za předchozí léta dal. Byl jsem tedy vybrán a já se s chutí pustil do nových výzev a do práce. Krátce na to se mi pozice proměnila z hlavního saunamistra na provozního manažera. Každý den je nová výzva stále mě něco posouvá vpřed a chodit do sauny mě nepřestalo bavit, spíše naopak.
Lukáš manažer saunových mistrů
V Infinitu jsem začala na pozici recepční, obsluha wellness barů, kdy jsem hledala stabilní brigádu ke studiu. Měla jsem do té doby zkušenosti z brigád z jiných oblastí, především z gastra, kde si brigádníci nikdy nebyli rovni s hlavními pracovními poměry, ať už finančním ohodnocením nebo zájmem od firmy. V Infinitu jsem poznala naprosto odlišný přístup. K tomu mě hned očarovalo krásné pracovní prostředí a příjemná nálada, která se linula napříč všemi týmy. Ve firmě jsem měla dále možnost působit na pozicích Hlavní recepční SPA, Vedoucí směny a Provozní manažerka masérů, vedoucích směn a rezervačního oddělení. Nyní působím na pozici Provozní ředitelky, kde dennodenně uplatňuji cenné zkušenosti získané z předešlých pozic. Jsem nesmírně vděčná za tým lidí, který za provozem celé pobočky stojí. Jsme jako puzzle, jen společně dáváme celé pobočce tvář, všichni napříč pobočkou jsme parťáci :)
Nikola provozní ředitelka
K brigádě v Infinitu jsem se dostala přes starší sestru, nedávno to byly 3 roky, co pracuji na pozici recepční na Sauna baru. V Infinitu mě baví to, že i jako brigádník můžu růst jak po profesní, tak i osobní stránce. Práce mě naučila komunikaci s lidmi a aktuálně mám dokonce možnost zaškolovat nové kolegyně, které k nám na Sauna bar přicházejí a předávat jim zkušenosti. Jako důležité vnímám i to, jak skvělý kolektiv máme a práce mě díky tomu stále baví.
Natálie obsluha wellness
Do Infinitu jsem přišla zcela nezkušená. Nastoupila jsem na hlavní pracovní poměr na pozici recepční. Hned po nástupu jsem věděla, že moje rozhodnutí bylo správné. Nyní ke mě přišla nová výzva v podobě rezervačního oddělení. Na firmě mě fascinuje její přístup k zaměstnancům a celková atmosféra na pracovišti. Trpělivost a naslouchání je nedílnou součástí a já chovám velikou vděčnost a pokoru za to, že mne před dvěma lety přijali k sobě do Infinit rodiny.
Martina rezervační oddělení
O Infinitu jsem se poprvé dozvěděl od své manželky (tehdy ještě přítelkyně), která si našla brigádu jako recepční v dnes již zaniklé brněnské pobočce. Domů chodila nadšená, často vykládala o tom, jak spolu s vedením vymýšlejí způsoby, jak posunout službu na co nejlepší úroveň. Na základě toho jsem Infinit začal také navštěvovat, poznal jsem se s lidmi, kteří jej tvoří a nadchl se pro jeho koncept a firemní kulturu. Vzhledem k tomu, že jsem v té době končil školu, rozhodl jsem se, že by se mi líbilo spojit svou budoucnost s Infinitem. Základ byl se do Infinitu vůbec dostat. Přihlásil jsem se proto na pozici maséra. Paradoxně jsem uspěl až napodruhé :) I z pozice maséra jsem se snažil přinášet podněty a nové nápady a snažil se posouvat kvalitu pobočky dále. Postupem času jsem od vedení dostával možnost věnovat se kromě masáží také dalším projektům, až se jednoho dne stalo, že už nebyl vůbec prostor masírovat, protože mně veškerý čas zabíraly jiné činnosti. Během několika let jsem prošel pozicemi SPA manažer, manažer kvality a ředitel rozvoje a nakonec jsem se stal jednatelem a společníkem firmy. Na Infinitu se mi nejvíce líbí, že jsme parta obyčejných nadšenců, kteří spolu neustále vymýšlí, jak dělat co nejlepší službu pro nás i naše klienty. Věříme, že se nám díky tomu daří roztáčet spirálu pozitivity - klienti si u nás odpočinou, vyčistí si hlavu, načerpají nové síly a za branami Infinitu pak tuto pozitivní energii šíří dál a běžné činnosti řeší s větší lehkostí a laskavostí.
Roman jednatel
Zareagovala jsem na inzerát na pozici provozní manažerky, který mi ukázal kamarád, že bych se na tu práci hodila (řešila jsem nástup do zaměstnání po mateřské dovolené). Vždy mi vyprávěl, jak je v Infinit spokojený a práce mu dává smysl. Inzerát mě zaujal - konkrétně náplň práce, možnost karierního postupu a hlavně možnost dalšího vzdělávání. Zároveň jsem si věřila, že bych mohla navázat na své předchozí pracovní zkušenosti, které by se mi pro tuto pozici mohly hodit. V květnu 2021 jsem tedy nastoupila na menší pobočku – koupaliště v Kolovratech jako provozní manažerka. Letní sezóna v Kolovratech utekla jak voda a já měla na zimu nastoupit na stáže postupně na ostatní pobočky, ale zakotvila jsem hned na té první na Stepu a už tu zůstala natrvalo. Vedení mi po několika týdnech nabídlo, zda bych nechtěla převzít tým recepčních a školitelů a pokračovat nadále na této pobočce jako provozní manažerka a vést tyto týmy, přijala jsem výzvu a nyní jsem na Stepu už rok a je to jízda. Na práci se mi líbí dynamičnost, možnost vzdělávání, využití kreativního myšlení, možnost předávat zkušenosti dalším, práce v týmu a flexibilita. Na Infinitu se mi líbí upřímná péče o zaměstnance i klienty, kolektiv, podpora v dalším vzdělávání, otevřená komunikace a neustálý vývoj firmy.
Markéta provozní manažerka