Marketingový/á specialista/tka

Plný úvazek, IČO   •   Infinit Sen   •   Senohraby

ZÁKLADNÍ INFORMACE O POZICI

Co Vás čeká:

  • Aktivní vyhledávání marketingové a obchodní spolupráce pro pobočku Infinit Sen.
  • Správa a editace sociální sítě a web pobočky Infinit Sen.
  • Péče o pobočku z hlediska propagace v kooperaci s marketingovým, grafickým, produkčním, provozním a obchodním odd.
  • Vstupní školení, které vám představí, jak postupovat v dílčích úkolech této pozice.
  • Komunikace s klienty, provozním a obchodním oddělením Infinit Sen, marketingem centrály, partnerským hotelem a ostatními odděleními společnosti Infinit.
  • Sledování trendů v oblasti marketingu.
  • Práce v programech MS Office, Business manager, Canva a Creator studio.

Co od Vás očekáváme:

  • Empatický a proklientský přístup.
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, kreativita.
  • Znalost fungování sociálních sítí a běžných marketingových nástrojů.
  • Schopnost tvůrčího psaní pro sociální sítě a cit pro fotografii.
  • Otevřenou a upřímnou komunikaci.
  • Chuť učit se novým věcem.
  • Týmového ducha.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem).
  • Znalost aplikací na úpravu fotografií - výhodou.
  • Nadšení pro saunování a termální koupele.

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí české společnosti a zároveň prostor pro osobní i profesní rozvoj
  • Možnost podílet se na rozvoji marketingových kampaní a projektů.
  • Stabilní finanční ohodnocení.
  • Benefity (využívání našich služeb ve všech wellness center, zvýhodněné stravování ve wellness i v hotelové restauraci, externí benefity).
  • Místo výkonu práce především v prostředí hotelu Sen, Malostranská 344, Senohraby
  • Nástup dle dohody

Typ úvazku

Plný úvazek, IČO

Místo pracoviště

Infinit Sen / Senohraby

CO VÁM PRÁCE PŘINESE

Přátelský kolektiv

Jsme jeden tým a táhneme za jeden provaz. S radostí tvoříme kvalitní místa pro relaxaci. Přístup k týmové práci je pro nás mnohdy důležitější než zkušenosti.

Příjemné pracovní prostředí

Klademe velký důraz na čisté a hygienické prostředí. Chceme, aby se na svých pracovištích cítili dobře a uvolněně i naši zaměstnanci.

Flexibilní práce při studiu

Hned na začátku se domluvíme na možném pracovním úvazku. Rozpis směn dokážeme přizpůsobit studiu a  časovým možnostem.

Pracovní rovnováha

Vycházíme proto vstříc flexibilní pracovní době, náhradnímu volnu za práci navíc, poskytujeme více dní dovolené i možnost studijního volna.

Benefity ve wellness

Ke každé pozici je možnost využití výhod jako jsou vstupy do wellness, na masáže či do privátních zón, slevy na občerstvení, ubytování a firemní produkty.

Možnost kariérního růstu

U nás dáváme příležitost všem. Pomůžeme k seberealizaci a dosažení dalších cílů formou našich interních koučinků i odborných školení.

JAK TO U NÁS VYPADÁ

MÁTE O POZICI ZÁJEM?

NAHRÁT VAŠE CV *
Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas ke zpracování osobních údajů za účelem reakce na Váš požadavek. Vaše osobní údaje budou použity výhradně společnostmi Infinit a nebudou poskytnuty třetím osobám. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji naleznete zde.