Vedoucí plavčík / plavčice

Plný úvazek, Zkrácený úvazek   •   Infinit Sen   •   Senohraby

ZÁKLADNÍ INFORMACE O POZICI

Co Vás čeká:

  • Vstupní školení.
  • Dohled na celý prostor venkovního wellness, obsluha termálního bazénu.
  • Starost o náštěvníky i jejich bezpečnost v souladu s návštěvním řádem.
  • Okamžité poskytnutí první pomoci v případě potřeby.
  • Aktivní účast při výběrových řízení nových plavčíků do týmu.
  • Školení nových i stávajících plavčíků.
  • Zajištění technického stavu, funkčnosti, čistoty plavčíkárny a venkovního wellness.

Co od Vás očekáváme:

  • Zkušenost na pozici plavčíka alespoň 3 měsíce a platný certifikát plavčík/vodní dozor senior/vodní dozor junior.
  • Zodpovědnost, samostatnost a laskavost.
  • Proklientský a empatický přístup.
  • Kritické myšlení a hledání možností při řešení různých situací.
  • Vedení týmu plavčíků k otevřené komunikaci a tvůrčímu přístupu.
  • Základní znalost kancelářských programů (MS Office).
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Prostor pro osobní i profesní rozvoj (např. doplňující externí/interní školení).
  • Rovnocenný přístup napříč společností.
  • Práci dle vzájemné dohody.
  • Finanční ohodnocení 34 500 Kč - 46 000 Kč (brutto)/měsíčně.
  • Zajímavé benefity (např. využívání našich služeb ve všech wellness centrech a zvýhodněné stravování ve wellness i v hotelové restauraci, sleva na dárkové poukazy, sleva na ubytování v partnerských hotelech).
  • Místo výkonu práce v prostředí krásného hotelu SEN obklopeného přírodou (vzdáleného 30 km od centra Prahy), Malostranská 344, Senohraby.

Typ úvazku

Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Místo pracoviště

Infinit Sen / Senohraby

CO VÁM PRÁCE PŘINESE

Přátelský kolektiv

Jsme jeden tým a táhneme za jeden provaz. S radostí tvoříme kvalitní místa pro relaxaci. Přístup k týmové práci je pro nás mnohdy důležitější než zkušenosti.

Příjemné pracovní prostředí

Klademe velký důraz na čisté a hygienické prostředí. Chceme, aby se na svých pracovištích cítili dobře a uvolněně i naši zaměstnanci.

Flexibilní práce při studiu

Hned na začátku se domluvíme na možném pracovním úvazku. Rozpis směn dokážeme přizpůsobit studiu a  časovým možnostem.

Pracovní rovnováha

Vycházíme proto vstříc flexibilní pracovní době, náhradnímu volnu za práci navíc, poskytujeme více dní dovolené i možnost studijního volna.

Benefity ve wellness

Ke každé pozici je možnost využití výhod jako jsou vstupy do wellness, na masáže či do privátních zón, slevy na občerstvení, ubytování a firemní produkty.

Možnost kariérního růstu

U nás dáváme příležitost všem. Pomůžeme k seberealizaci a dosažení dalších cílů formou našich interních koučinků i odborných školení.

JAK TO U NÁS VYPADÁ

MÁTE O POZICI ZÁJEM?

NAHRÁT VAŠE CV *
Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas ke zpracování osobních údajů za účelem reakce na Váš požadavek. Vaše osobní údaje budou použity výhradně společnostmi Infinit a nebudou poskytnuty třetím osobám. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji naleznete zde.